Laipni lūdzam Jinlong Foundry Group, mēs esam cienījams augstākās kvalitātes čuguna izstrādājumu ražotājs.

Visas kategorijas

Serviss

Tehniskā palīdzība

Ņemot vērā, ka dažiem klientiem var nebūt spēcīgas izpratnes par lūku vākiem, viņi var tikai apzināties savu vajadzību pēc šādiem produktiem, pilnībā neizprotot detalizētās specifikācijas un nestspēju. Pateicoties mūsu plašajai pieredzei šajā nozarē, mēs varam izstrādāt uzticamus un piemērotus produktus, kas atbilst konkrētās uzstādīšanas zonas prasībām. Turklāt mēs esam labi pazīstami ar dažādiem šajā nozarē izplatītajiem standartiem, piemēram, EN124-2015 un AS3996-2019. Mēs garantējam, ka mūsu produkti atbilst visām šajos standartos noteiktajām prasībām, sākot no dizaina līdz kvalitātes pārbaudei. Mēs piedāvājam arī OEM pakalpojumus un būtu vairāk nekā gatavi iekļaut jūsu logotipu uz mūsu produktiem. Turklāt, ja jums ir profesionālas dizaina iespējas, mēs esam priecīgi ražot produktus, pamatojoties uz jūsu pielāgotajiem rasējumiem.

1

Sūtījums

Produktus var iekraut tieši mūsu lietuvēs un pēc tam transportēt uz tuvējo upes ostu. Tos tālāk var nosūtīt, izmantojot upes-jūras savienojumu, kas ir ārkārtīgi ērta un ekonomiska metode.

2

Klientu apmeklējumi

Mūsu lietuve atrodas Čangšā, 45 km attālumā no Huanghua starptautiskās lidostas. Mēs sirsnīgi sveicam mūsu klientus apmeklēt mūsu rūpnīcu. Mūsu pārdošanas un inženieru komandas ir pieejamas 24 stundas diennaktī un parūpēsies par visu.

1