Laipni lūdzam Jinlong Foundry Group, mēs esam cienījams augstākās kvalitātes čuguna izstrādājumu ražotājs.

Visas kategorijas

Uzņēmuma Ievads

KOPŠ 1993

Jinlong Foundry Group

Jinlong Foundry Group , kas atrodas Čangšā, Ķīnā, ar Cast-King preču zīmi, kas ir cienījama augstākās kvalitātes čuguna izstrādājumu ražotājs. Mēs saviem klientiem piedāvājam izcilus čuguna izstrādājumus, tostarp čuguna mehāniskās rezerves daļas lūku vākus, tranšeju restes un dažādus citus čuguna izstrādājumus kopš 1993. gada.
Mums ir pieredzējušu profesionāļu komanda, kas pārzina čuguna ražošanas jomu. Mūsu darbinieki ir apņēmušies nodrošināt mūsu klientus ar izciliem produktiem, kas atbilst viņu īpašajām prasībām. Mēs esam ieguldījuši lielus ieguldījumus modernās iekārtās un tehnoloģijās, lai nodrošinātu, ka mūsu ražošanas procesi ir efektīvi un rentabli.
Mūsu čuguna izstrādājumu klāsts ir pazīstams ar savu izturību, izturību un ilgstošu kvalitāti. Mēs izmantojam augstas kvalitātes izejvielas un vismodernākos ražošanas procesus, lai nodrošinātu, ka mūsu produkti atbilst augstākajiem nozares standartiem. Mūsu produkti tiek arī pakļauti stingrai pārbaudei, lai nodrošinātu, ka tie atbilst klientu specifikācijām.
Uzņēmumā Jinlong mēs augstu vērtējam godīgumu, godīgumu un caurspīdīgumu. Mēs cenšamies saglabāt savu reputāciju kā uzticams un uzticams čuguna izstrādājumu piegādātājs, kas pārsniedz mūsu klientu cerības. Mūsu izcilā klientu apkalpošana nodrošina, ka mūsu klienti saņem savlaicīgu un profesionālu atbalstu.
Ar daudzu gadu pieredzi čuguna rūpniecībā mēs esam izveidojuši izcilības reputāciju, kas ir atzīta gan vietējā, gan starptautiskā mērogā. Mēs esam apņēmušies nepārtraukti uzlabot un ieviest jauninājumus, lai apmierinātu mūsu klientu mainīgās vajadzības.
Mēs aicinām jūs sazināties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu augstas kvalitātes čuguna izstrādājumu klāstu un to, kā mēs varam apmierināt jūsu īpašās prasības.