Laipni lūdzam Jinlong Foundry Group, mēs esam cienījams augstākās kvalitātes čuguna izstrādājumu ražotājs.

Visas kategorijas

Uzņēmumu kultūra

JINLONG FOUNDRY, vadošais ražotājs, kas specializējas čuguna izstrādājumu ražošanā ar 30 gadu pieredzi, ir izveidojis spēcīgu un atšķirīgu uzņēmējdarbības kultūru. Mūsu kultūra koncentrējas uz tādiem galvenajiem aspektiem kā drošība, kvalitāte, uzticamība, serviss un tiekšanās pēc pilnības.

Uzņēmumā JINLONG FOUNDRY drošība ir visaugstākā prioritāte. Mēs esam pārliecināti, ka droša darba vide ir ļoti svarīga mūsu darbinieku labklājībai un organizācijas vispārējiem panākumiem. Izmantojot stingru drošības pārvaldības sistēmu, mēs pastāvīgi cenšamies novērst apdraudējumus, veicināt drošības izpratni un nodrošināt mūsu darbaspēkam nepieciešamo apmācību. Izvirzot prioritāti drošībai, mēs nodrošinām, ka katrs mūsu komandas dalībnieks var efektīvi un pārliecinoši veikt savus pienākumus.

Kvalitāte ir pamatā visam, ko mēs darām uzņēmumā JINLONG FOUNDRY. Ar trīs gadu desmitu pieredzi mēs saprotam, cik svarīgi ir piegādāt produktus, kas atbilst vai pārsniedz klientu vēlmes. No augstas kvalitātes izejmateriālu izvēles līdz stingru kvalitātes kontroles pasākumu īstenošanai mēs neatstāsim neapgrieztu akmeni augstākās kvalitātes čuguna izstrādājumu ražošanā. Mūsu apņemšanās nodrošināt kvalitāti nodrošina, ka mūsu klienti saņem izturīgus un uzticamus produktus, kas iztur laika pārbaudi.

Uzticamība ir vēl viens svarīgs mūsu uzņēmuma kultūras aspekts. Uzņēmumā JINLONG FOUNDRY mēs augstu vērtējam klientu uzticību mums. Lai saglabātu šo uzticību, mēs cenšamies nodrošināt konsekvenci un uzticamību visos mūsu darbības aspektos. Ievērojot stingrus ražošanas grafikus un uzturot atvērtas saziņas līnijas, mēs uzskatām sevi par uzticamu partneri, uz kuru var paļauties mūsu klienti.

Papildus drošībai, kvalitātei un uzticamībai JINLONG FOUNDRY lielu uzsvaru liek uz izcilu pakalpojumu sniegšanu. Mēs saprotam, ka izcils serviss pārsniedz mūsu produktu pārdošanu. Mūsu īpašā klientu apkalpošanas komanda cieši sadarbojas ar mūsu klientiem, lai izprastu viņu unikālās prasības un nodrošinātu pielāgotus risinājumus. Izmantojot efektīvu saziņu un operatīvu reakciju, mēs nodrošinām, ka katrs mūsu komandas loceklis var efektīvi un pārliecinoši veikt savus pienākumus.

Visbeidzot, tiekšanās pēc pilnības ir dziļi iesakņojusies mūsu uzņēmējdarbības kultūrā. Mēs uzskatām, ka vienmēr ir vietas uzlabojumiem un izaugsmei. Uzņēmumā JINLONG FOUNDRY mēs veicinām inovācijas, veicinām nepārtrauktas mācīšanās kultūru un pastāvīgi cenšamies sasniegt izcilību visā, ko darām. Izaicinot sevi un uzstādot augstus standartus, mēs paliekam čuguna nozares priekšgalā.

Visbeidzot, JINLONG FOUNDRY ir izkopusi spēcīgu uzņēmējdarbības kultūru, par prioritāti izvirzot drošību, kvalitāti, uzticamību, servisu un tiekšanos pēc pilnības. Ar savu nelokāmo apņemšanos ievērot šīs vērtības, mūsu mērķis ir pārsniegt klientu cerības un turpināt attīstīties konkurētspējīgā tirgū.